OptiFuse APM-AF-20A
APM-AF-20A
Part No.:
APM-AF-20A
Datasheet:
ShinYuaAPM-AF-20A.pdf
Description:
FUSE AUTO 20A 32VDC BLADE MINI
CurrentRating(Amps):
20 A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
32 V
Datasheet:
ShinYuaAPM-AF-20A.pdf
1. How to order APM-AF-20A on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the APM-AF-20A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of APM-AF-20A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of APM-AF-20A.
7.How to contact us to get technical supports, such as APM-AF-20A pin diagram, APM-AF-20A datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image APM-AF-15A APM-AF-10A APM-AF-20A
Part Number APM-AF-15A APM-AF-10A APM-AF-20A
CurrentRating(Amps) 20 A 20 A 20 A
VoltageRating-AC - - -
VoltageRating-DC 32 V 32 V 32 V