OptiFuse APR58-UL-6A
APR58-UL-6A
Part No.:
APR58-UL-6A
Datasheet:
ShinYuaAPR58-UL-6A.pdf
Description:
FUSE AUTO 6A 58VDC BLADE
CurrentRating(Amps):
6 A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
58 V