OptiFuse APR58-UL-7A
APR58-UL-7A
Part No.:
APR58-UL-7A
Datasheet:
ShinYuaAPR58-UL-7A.pdf
Description:
FUSE AUTO 7A 58VDC BLADE
CurrentRating(Amps):
7 A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
58 V