OptiFuse APR58-UL-8A
APR58-UL-8A
Part No.:
APR58-UL-8A
Datasheet:
ShinYuaAPR58-UL-8A.pdf
Description:
FUSE AUTO 8A 58VDC BLADE
CurrentRating(Amps):
8 A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
58 V