Sensata-Crydom GNR45BCZ
GNR45BCZ
Part No.:
GNR45BCZ
Datasheet:
ShinYuaGNR45BCZ.pdf
Description:
SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V
Voltage-Input:
90 ~ 140VAC
Voltage-Load:
48 V ~ 600 V
LoadCurrent:
45 A