E-T-A 520-K-4-02-20A
520-K-4-02-20A
Part No.:
520-K-4-02-20A
Datasheet:
ShinYua520-K-4-02-20A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 20A
CurrentRating(Amps):
20A
VoltageRating-AC:
240 V
VoltageRating-DC:
110 V
Datasheet:
ShinYua520-K-4-02-20A.pdf
1. How to order 520-K-4-02-20A on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the 520-K-4-02-20A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 520-K-4-02-20A?
CurrentRating(Amps) 20A 20A 20A 20A 20A
VoltageRating-AC 240 V 240 V 240 V 240 V 240 V
VoltageRating-DC 110 V 110 V 110 V 110 V 110 V