E-T-A 520-K-4-04-SI-16A
520-K-4-04-SI-16A
Part No.:
520-K-4-04-SI-16A
Datasheet:
ShinYua520-K-4-04-SI-16A.pdf
Description:
CIR BRKR 16A 240VAC 110VDC
CurrentRating(Amps):
16A
VoltageRating-AC:
240 V
VoltageRating-DC:
110 V
Datasheet:
ShinYua520-K-4-04-SI-16A.pdf
1. How to order 520-K-4-04-SI-16A on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the 520-K-4-04-SI-16A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 520-K-4-04-SI-16A?
CurrentRating(Amps) 16A 16A 16A 16A 16A
VoltageRating-AC 240 V 240 V 240 V 240 V 240 V
VoltageRating-DC 110 V 110 V 110 V 110 V 110 V