Sensata-Crydom CMX200D3
CMX200D3
Part No.:
CMX200D3
Datasheet:
ShinYuaCMX200D3.pdf
Description:
SSR RELAY SPST-NO 3A 0-200V
Packaging:
Bulk,Box
Voltage-Input:
3 ~ 10VDC
Voltage-Load:
0 V ~ 200 V
LoadCurrent:
3 A
On-StateResistance(Max):
200 mOhms
Datasheet:
ShinYuaCMX200D3.pdf
1. How to order CMX200D3 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the CMX200D3 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CMX200D3?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CMX200D3.
7.How to contact us to get technical supports, such as CMX200D3 pin diagram, CMX200D3 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image CMX60D10 CMX60D5 CMX200D3 CMX100D10 CMX60D20
Part Number CMX60D10 CMX60D5 CMX200D3 CMX100D10 CMX60D20
Manufacturer Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom
Package/Case 4-SIP 4-SIP 4-SIP 4-SIP 4-SIP
Packaging Bulk,Box Bulk,Box Bulk,Box Bulk,Box Bulk,Box
OutputType DC DC DC DC DC
Voltage-Input 3 ~ 10VDC 3 ~ 10VDC 3 ~ 10VDC 3 ~ 10VDC 3 ~ 10VDC
Voltage-Load 0 V ~ 200 V 0 V ~ 200 V 0 V ~ 200 V 0 V ~ 200 V 0 V ~ 200 V
LoadCurrent 3 A 3 A 3 A 3 A 3 A
On-StateResistance(Max) 200 mOhms 200 mOhms 200 mOhms 200 mOhms 200 mOhms