Sensata-Crydom DR2224D30UR
DR2224D30UR
Part No.:
DR2224D30UR
Datasheet:
ShinYuaDR2224D30UR.pdf
Description:
SSR RELAY 30A 280V INSTANTANEOUS
Packaging:
Box
OutputType:
AC
Voltage-Input:
3 ~ 32VDC
Voltage-Load:
24 V ~ 280 V
LoadCurrent:
30 A
Datasheet:
ShinYuaDR2224D30UR.pdf
1. How to order DR2224D30UR on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the DR2224D30UR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DR2224D30UR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DR2224D30UR.
Image DR2220D20U DR2224D20U DR2224D20UR DR2224D30UR DR2220D30U
Part Number DR2220D20U DR2224D20U DR2224D20UR DR2224D30UR DR2220D30U
Manufacturer Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom
Packaging Box Box Box Box Box
OutputType AC AC AC AC AC
Voltage-Input 3 ~ 32VDC 3 ~ 32VDC 3 ~ 32VDC 3 ~ 32VDC 3 ~ 32VDC
Voltage-Load 24 V ~ 280 V 24 V ~ 280 V 24 V ~ 280 V 24 V ~ 280 V 24 V ~ 280 V
LoadCurrent 30 A 30 A 30 A 30 A 30 A