Littelfuse Inc. FCD121315TP
FCD121315TP
Part No.:
FCD121315TP
Datasheet:
ShinYuaFCD121315TP.pdf
Description:
FUSE BOARD MNT 3.15A 32VDC 1206
CurrentRating(Amps):
3.15 A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
32 V
MeltingI²t:
50A
ApprovalAgency:
0.28
Color:
-55°C ~ 125°C