Panasonic Electric Works RT3SP2-12V
RT3SP2-12V
Part No.:
RT3SP2-12V
Datasheet:
RT3SP2-12V.pdf
Description:
SSR RELAY SPST-NO 300MA 0-400V
OutputType:
AC, DC
Voltage-Input:
12VDC
Voltage-Load:
0 V ~ 400 V
LoadCurrent:
300 mA
Datasheet:
ShinYuaRT3SP2-12V.pdf
1. How to order RT3SP2-12V on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the RT3SP2-12V price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RT3SP2-12V?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RT3SP2-12V.
7.How to contact us to get technical supports, such as RT3SP2-12V pin diagram, RT3SP2-12V datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image RT3SP2-12V RT3SP1-12V RT3SP1-24V RT3SP2-24V
Part Number RT3SP2-12V RT3SP1-12V RT3SP1-24V RT3SP2-24V
OutputType AC, DC AC, DC AC, DC AC, DC
Voltage-Input 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC
Voltage-Load 0 V ~ 400 V 0 V ~ 400 V 0 V ~ 400 V 0 V ~ 400 V
LoadCurrent 300 mA 300 mA 300 mA 300 mA