Sensata-Crydom DRA-CN048D24
DRA-CN048D24
Part No.:
DRA-CN048D24
Datasheet:
ShinYuaDRA-CN048D24.pdf
Description:
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-48V
OutputType:
DC
Voltage-Input:
16 ~ 30VDC
Voltage-Load:
0 V ~ 48 V
LoadCurrent:
100 mA
Datasheet:
ShinYuaDRA-CN048D24.pdf
1. How to order DRA-CN048D24 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the DRA-CN048D24 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DRA-CN048D24?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DRA-CN048D24.
Image DRA-CN024D24 DRA-CN048D24 DRA-CN048D05 DRA-CN240A24 DRA-CN024D05
Part Number DRA-CN024D24 DRA-CN048D24 DRA-CN048D05 DRA-CN240A24 DRA-CN024D05
OutputType DC DC DC DC DC
Voltage-Input 16 ~ 30VDC 16 ~ 30VDC 16 ~ 30VDC 16 ~ 30VDC 16 ~ 30VDC
Voltage-Load 0 V ~ 48 V 0 V ~ 48 V 0 V ~ 48 V 0 V ~ 48 V 0 V ~ 48 V
LoadCurrent 100 mA 100 mA 100 mA 100 mA 100 mA